3 marca, 2024

Moje Blog

Kolejna witryna WordPress

5 wysp Nowej Anglii, które warto odwiedzić

3 min read

Nowa Anglia ma wiele wysp, w tym słynne miejsca, takie jak Nantucket i Martha’s Vineyard, ale inne oferują tyle samo uroku – bez tłumów.

Oto pięć innych wysp, które warto rozważyć na jednodniową lub jednodniową wycieczkę.

Block Island, Rhode Island

Wyspa Block, położona 12 mil od wybrzeża Rhode Island, jest pełna plaż, zajazdów, sklepów i restauracji . Wyspę można zwiedzać drogą lądową , helikopterem lub morzem lub zwiedzać ją samodzielnie , wynajmując samochód, rower lub motorower ; Miłośnicy przygód mogą zarezerwować przejażdżkę konną, kajakową lub wycieczkę łodzią. Wędrowcy znajdą szlaki w rezerwacie dzikiej przyrody na farmie Lewisa-Dickensa z panoramicznym widokiem na ocean.

Przed zaplanowaniem podróży sprawdź letni kalendarz imprez na wyspie , który obejmuje wszystko, od parady 4 lipca do festiwalu muzyki i sztuki 4 sierpnia. Zarezerwuj pokój w hotelu lub zajeździe, aby przedłużyć swój pobyt. 1661 Inn jest ciekawy miejsce, które znajduje się w odległości krótkiego spaceru od promu.

Dostań się tam  prywatną łodzią , promem lub samolotem .

Wyspa Chebeague, Maine

Wyspa Chebeague, największa wyspa w zatoce Casco, znajduje się około 10 mil od wybrzeża Portland w stanie Maine. Kiedy tam dotrzesz, zechcesz udać się na Indian Point Beach, nazwaną przez magazyn Yankee jedną z najlepiej ukrytych plaż w Nowej Anglii , gdzie podczas odpływu odkryjesz mierzeję prowadzącą na inną małą wyspę o nazwie „ Mały Chebeague. ” Następnie możesz sprawdzić swoją historię w Muzeum Historii Chebeague, mieszczącym się w szkole z 1871 roku. Mówiąc o historii, możesz zagrać w golfa w historycznym klubie golfowym Great Chebeague , w którym znajduje się budynek klubowy zbudowany ponad 200 lat temu.

Jeśli zatrzymasz się na noc, historyczny Chebeague Island Inn, z malowniczą werandą, znalazł się wśród 10 najlepszych hoteli w Nowej Anglii przez Conde Nast Traveler w 2018 roku.

Dotrzyj tam przez Casco Bay Lines , Chebeague Transportation Company i Chebeague Water Taxi .

Boston Harbor Islands

To krótka podróż promem z centrum Bostonu do Boston Harbor Islands , składającego się z 34 wysp i półwyspów. Wyspy oferują różnorodne atrakcje, takie jak piesze wycieczki, pływanie, pikniki, biwakowanie, zwiedzanie zabytków i oglądanie pięknych zachodów słońca w porcie. Obozowicze mogą wynająć jurty na Peddocks Island (lub namiot, jeśli wolisz ), miłośnicy historii mogą zwiedzić fort z czasów wojny secesyjnej na wyspie Georges , a miłośnicy plaż mogą spędzić dzień na piasku na Spectacle Island . Wędrowcy na Spectacle Island mogą również wspiąć się na North Drumlin, najwyższe wzgórze na Boston Harbor Islands.

Przez całe lato na wyspach odbywają się specjalne wydarzenia, takie jak tematyczne noce kempingowe, parady i clambakes, więc warto sprawdzić kalendarze opublikowane dla każdej wyspy na stronie internetowej Boston Harbor Islands .

Dostań się tam prywatną łodzią lub promem .

Sheffield Island, Connecticut

Jak to wygląda na jednodniową wycieczkę? Wskocz na prom z Norwalk na Sheffield Island w Norwalk Harbour, dzięki uprzejmości Norwalk Seaport Association, aby zwiedzić 1868 Sheffield Island Light, dwuipółpiętrową latarnię morską z 10 pokojami. Zbadasz meble z epoki latarni morskiej i usłyszysz, jak wyglądało życie latarników z XIX wieku. Następnie można przejść się wzdłuż plaży i podążać ścieżką dydaktyczną prowadzącą przez rezerwat przyrody Stewart B. McKinney .

Na tej wyspie nie możesz zostać na noc, ale jeśli podróżujesz tam od czwartku do września, możesz zakończyć dzień zajęciami z wyspy clambake .

Dotrzyj tam promem .

Wyspa Vinalhaven w stanie Maine

Wyspa Vinalhaven w kształcie półksiężyca, położona w zatoce Penobscot, 12 mil od wybrzeża Rockland, jest największą wyspiarską wyspą na morzu w stanie Maine i jest domem dla jednej z największych na świecie flot homarów. Możesz zwiedzić restauracje, sklepy i galerie sztuki na Main Street, a następnie ochłodzić się, wskakując do kamieniołomu Bootha lub Lawson’s Quarry. Na wyspie znajduje się kilka rezerwatów przyrody i parków , w tym park miejski Armbrust Hill z placem zabaw i szlakami prowadzącymi do Trolley Cliff i oferującymi wspaniałe widoki na port. Jeśli chcesz wejść do środka, możesz zanurzyć się w historii wyspy w Towarzystwie Historycznym Vinalhaven .

Goście zatrzymujący się na noc mogą zarezerwować domek lub zajazd .

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.