* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *
Umbria 2G 126.60 m2 + 33.20 m2 garaż  

Cena projektu :

z garażem 2 st.
cena brutto: 2495.00    Opis
  • Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym. Na parterze zaprojektowano salon z jadalnią, otwartą kuchnię, spiżarnię, dodatkowy pokój idealny na gabinet lub pokój gościnny, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap z miejscem na szafę. Piętro domu zajmują trzy sypialnie, łazienka oraz strych. Projekt wykonany jest również w wersji lustrzanej.
  • Budynek z nowoczesnymi detalami, przykryty dachem dwuspadowym. Dzięki nieskomplikowanej bryle koszty budowy będą niskie. Atutem tego domu są duże okna, które doskonale doświetlają jego wnętrze.
  • W projekcie ściany wykonano z betonu komórkowego ocieplone styropianem. Strop jest gęstożebrowy typu Teriva, a więźba w całości drewniana. Dach można pokryć dachówką ceramiczną albo cementową, a elewacje otynkować oraz obłożyć wariantowo płytkami kamiennymi i drewnem. Inne technologie oraz materiały do użycia podczas adaptacji.
 
Charakterystyka energetyczna
charakterystyka energetyczna - Umbria 2G
 EP kWh/(m2 rok)
 budynek projektowany - 82.77
 budynek nowy wg WT 2017 - 95.00
Zobacz pełny kosztorys  
Ten projekt nie posiada kosztorysu.