* * * UWAGA PROMOCJA * * * - do każdego projektu domu dodajemy atrakcyjne gratisy, sprawdź co otrzymasz bezpłatnie z projektem w tym miesiącu! * * *

Gotowe projekty domów jednorodzinnych także dla deweloperów.


Pośród projektów gotowych z naszej oferty znajdą się propozycje, które mogą zainteresować nie tylko inwestorów indywidualnych, ale także i deweloperów.


W planowaniu zabudowy osiedli domów jednorodzinnych można wykorzystać obok budynków wolnostojących także nasze gotowe projekty domów bliźniaczych i szeregowych.


Wyboru można dokonać spośród siedmiu systemów szeregówek o zróżnicowanych powierzchniach oraz schematach funkcjonalnych. CYRKONIA i MALTA charakteryzują się niewielka szerokością segmentu (tylko 7,20m i 6,90m), co pozwoli zmieścić najwięcej segmentów w szeregu. SAMBA wymaga działki o najmniejszej głębokości (niecałe 19,00m), natomiast KLASYKA oferuje największą powierzchnię użytkową skrytą za atrakcyjnym, reprezentacyjnym frontem. Domek szeregowy BELLA uzupełnia ofertę będąc "mniejszym bratem" wspomnianej wcześniej KLASYKI. Fraza jako jedyna jest rozwiąana na trzech poziomach: garaż i pomieszczenie gospodarcze zostało umieszczone w piwnicy, a pozostałe kondygnacje są typowo mieszkalne. Ciekawą propozycją jest też domek ULTRA, który wyróżnia się nowoczesną bryłą z dostawionym z boku garażem.


Wszystkie projekty domów szeregowych mają prostą, ekonomiczną konstrukcję oraz możliwość doboru segmentów skrajnych.


Planując całość zabudowy warto rozważyć możliwość połączenia zarówno szeregówek, jak i domów bliźniaczych oraz wolnostojących, co nie tylko poszerzy ofertę dla potencjalnych klientów, ale także urozmaici urbanistykę całego zespołu.


Przy zamówieniach większej ilości projektów oferujemy wykonanie wizualizacji całego osiedla do wykorzystania w materiałach reklamowych i informacyjnych. Przykładowe takie wizualizacje zamieszczamy poniżej.arch. Tomasz Włodarczyk                        


Bezpłatna dostawa! Zamawiając u nas projekt domu przesyłka jest zawsze za 0 złotych. Nie ma przy tym znaczenia, czy kupuje się tylko jedną dokumentację, czy więcej.

Dołącz do nas! Nasze gotowe projekty domów jednorodzinnych są zrealizowane przez wielu Inwestorów na terenie całej Polski. Kup projekt i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Regulamin REGULAMIN portalu www.quattrodomy.pl I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca – Quattro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Przystankowej 2a,  wpisana do rejestru przedsiębiorców...czytaj dalej